Prezentacja książki o. Fabiana

Książka "Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg", autorstwa o. Fabiana Błaszkiewicza SJ, została napisana w jednym celu: aby wprowadzić Cię w nowe rejony modlitwy osobistej. Niezależnie od tego jak długo trwa Twoja przygoda z wiarą - czy Twoje nawrócenie miało miejsce zaledwie parę tygodni temu, czy jesteś wiekowym i doświadczonym mnichem - Bóg znowu chce Cię zachwycić. Chce - i potrafi! - poprowadzić Cię od przygody do przygody.

Oczy mogą Ci się otworzyć ze zdziwienia już przy niektórych, cytowanych w tej książce, fragmentach Pisma Świętego. Poważnie. Nawet jeśli znasz Biblię na wylot, odkryjesz z przyjemnością, że ta wspaniała Księga wciąż ma Cię czym zaskoczyć. I nie chodzi tylko o samo Słowo, lecz także ukryte w nim znaczenie i moc. Możesz to nazwać "skutecznym czytaniem". To znaczy? Ty czytasz, a zmiany, których pragniesz, dokonują się w Tobie niepostrzeżenie, ale na trwałe, ponieważ działa w nich Boża siła.


Książka ta pozwoli Ci też odkryć:
o Co to jest "kwadrans mocy"?
o Kiedy modlitwa może być zła?
o Dlaczego tradycja wcale się nie kłóci z odnową?
o Jak "wyplewić" faryzejskie chwasty z grządki pobożności?
o Czemu "Boża paranoja" ma być najkrótszą drogą do zdrowia i radości?
o Czy Boga naprawdę da się tak zobaczyć, żeby Go już nigdy nie stracić z oczu?
o Jak - jeszcze w tym życiu - załatwić sobie wyborną zbroję i białego rumaka na Armagedon?

Książkę ojca Fabiana można już kupić w księgarniach internetowych i większych księgarniach katolickich w całej Polsce. W naszej parafii, przy Kościółku Kolejowym, oficjalna prezentacja oraz spotkanie z autorem odbędzie się we wtorek 21 września o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej

powrót